Udostępnij...

78

Sklepy zoologiczne ZooNemo serdecznie zapraszają Państwa do odwiedzenia naszych punktów handlowych w Legionowie oraz w Nowy Dworze Mazowieckim, gdzie znajdziecie wszystko dla swoich czworonożnych przyjaciół psa i kota.

 

18 MAJA – Dni z Farmina w Błękitnym Centrum

18 MAJA - Dni z Farmina w Błękitnym Centrum ZooNemo Legionowo

Kolejna odsłona legendarnej już edycji DNI Z FARMINA. Ponownie gościmy włoską firmę produkującą karmy dla psów i kotów najwyższej jakości, o unikalnym składzie. Zapraszamy wszystkich chętnych już w sobotę do Błękitnego Centrum ?

 

Przysmaki dla PSA

Przywiezione prosto z Włoch ? wysokiej jakości przysmaki dla psów obecne od dłuższego czasu w naszym punkcie w Błękitnym Centrum ? tym razem na targach w Bolonii odwiedziliśmy stanowisko firmy Meat Hit i pełni optymizmu testujemy zupełnie nowe ciastka o wysokiej zawartości mięsa ? Udało nam się zdobyć ten produkt jako pierwszym w Polsce ?

Meat Hit przysmaki dla psa Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki ZooNemo

Już niedługo do kupienia w naszych punktach sprzedaży ? o wszystkim będziemy informować na bieżąco ?

 

Akcesoria dla KOTA

Oto nowe produkty z ostatniej dostawy ? znajdziecie tu między innymi TOALETĘ SAMOCZYSZCZĄCĄ, zabawkę interaktywną i fontannę dla kotków ? do zobaczenia w Błękitnym Centrum ?

Międzynarodowe Dni Akwarystyki

Międzynarodowe Dni Akwarystyki

Z przyjemnością chcielibyśmy Was poinformować, że ponownie jesteśmy patronem medialnym ? Międzynarodowych Dni Akwarystyki ?, które odbędą się w najbliższy weekend na terenie SGGW. Jako, że w sobotę dzielimy się z Wami naszą pasją w sklepach, będziecie mogli nas spotkać również niedzielę na wspomnianej imprezie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ?

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG