Wyposażenie i pokarm dla kotów i psów

DLA PSA
DLA KOTA
POKARMY
WYPOSAŻENIE

 

 

 

 

 

 

W naszych sklepach dostaniesz wszystko co potrzebne do radości Twojego czworonożnego przyjaciela. Przede wszystkim aby mógł chodzić z Tobą na spacery oferujemy duży wybór smyczy i obroży, a gdy go zostawisz w domu do zabawy szereg akcesoriów umilających życie pieskom i kotkom. Nie zapominaj że także zwierzętom może być zimno.

Posiadamy bardzo duży wybór misek dla psów i kotów, małych czy tez dużych. Legowiska , kojce oraz wiklinowe kosze to ciągła i bardzo szeroka oferta naszych sklepów dla psów i kotów.

 

 

 

 

 

 

Dla swojego milusińskiego znajdziesz u nas szeroki wybór drapaków, w różnych kolorach, formach i wielkościach.

 

 

 

 

 

 

Przyjdź i zobacz szeroki wybór pokarmów dla psów i kotów popularnych firm takich jak:
“EUKANUBA”   “ROYAL CANIN”   “HILL’s”  “ADVANCE”. Dla nich to w sklepie przeznaczone są oddzielne regały.

Na naszych pólkach znajdziesz pokarmy w różnego rodzaju opakowaniach. Dla psów dużych, średnich i małych. dla psów dorosłych i szczeniaków.

Posiadamy w ofercie pokarmy firmy : “PURINA” w dwóch klasach “Dog Chow” – standardowej i wyższej – “Pro Plan”. Są także pokarmy firmy “PEDIGREE”. U nas możesz kupić pokarm w opakowaniach małych, dużych, a także oferujemy pokarmy na wagę w dowolnych ilościach.

 

 

 

 

 

 

 

Znajdziesz w naszych sklepach także szereg akcesoriów do pielęgnacji i zdrowia naszych milusińskich takich jak szampony, odżywki, witaminy. Proponujemy także różnego rodzaju gryzaczki kości smakowe. Aby powiększyć zasób wiedzy o naszych czworonożnych przyjacielach proponujemy państwu duży wybór książek oraz broszur z tego tematu.

 

 

 

 

 

 

 

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da ;)
BLOG