Ryby i rośliny

W slepie ZooNemo w Błękitnym Centrum posiadamy: 24 zbiorniki po 56 litrów, 3 zbiorniki po 112 litrów, 2 zbiorniki po 200 litrów, akwarium ozdobne 660 litrów.

W naszych akwariach pływa bardzo wiele gatunków ryb od tych najpopularniejszych do bardzo rzadko spotykanych gatunków i poszukiwanych przez wytrawnych akwarystów.

ZooNemo w Błękitnym Centrum, Legionowo

Sklep ZooNemo przy ul. Sobieskiego, Legionowo

W slepie ZooNemo przy ul. Sobieskiego posiadamy: 48 zbiorników po 40 litrów, 3 zbiorniki po 100 litrów, oraz 2 akwaria ozdobne po 200 litrów.

Posiadamy ryby bardzo młode które wielokrotnie nie są atrakcyjnie ubarwione jednak tylko takie dają satysfakcję sukcesu dla wielu akwarystów i wielbicieli ryb ozdobnych. Mamy także ryb dorosłe które mogą zadowolić wielu klientów.

W ciągłej sprzedaży posiadamy rośliny w koszyczkach i luzem. Rośliny do sadzenia w podłożu oraz rośliny pływające. Można także zakupić rośliny rosnące jako epifity na korzeniach czy też kamieniach, wodzie miękkiej jak i twardej.

Znajdziesz u nas rośliny wymagające dużej ilości światła oraz takie które rosną dobrze w zacienieniu. Posiadamy duży wybór roślin szerokolistnych z gatunku Żabienic czy też Zwartek które świetnie nadają się do dużych akwariów ozdobnych.

Rośliny pierzaste i łodygowe świetnie nadające się do akwariów tarliskowych, a także zbiorników typu holenderskiego. U nas także znajdziesz rośliny pozwalające stworzyć w Twoim zbiorniku trawnik z roślin niskich i płożących się, czy też aranżacje na korzeniu lub kamieniu z mchów lub wątrobowców.

Sprowadzamy rośliny akwariowe takich firm jak: „AQUAFLEUR”,”PLANTIS”, „AQUAPLANT”.

 

 

 

 

 

 

BLOG