Historia powstania sklepów ZooNemo

W roku 2000 powstaje sklep zoologiczny w Legionowie przy ulicy Warszawskiej. Na początku swojej działalności był zarejestrowany jako DARMET w późniejszej swojej działalności ZooNemo.

Sklep dzięki zamiłowaniu do akwarystyki właściciela, którym jest Dariusz KŁUSEK szybko zyskuje sobie wielu stałych klientów oraz zainteresowanie wśród mieszkańców Legionowa. W pierwszym roku sklepik rozmieszczony jest w jednym boksie niewielkiego pawilonu handlowego.

Pomimo trudności jakim był brak bieżącej wody co jest niezbędne w utrzymaniu wielu zbiorników akwariowych sklep rozrasta się podwajając swoją powierzchnię użytkową. Dzięki temu możliwe jest rozszerzenie oferty handlowej oraz zwiększenie asortymentu. Niestety w sierpniu 2006 roku w związku z planem zagospodarowania miasta działalność sklepu musi być zakończona w tym miejscu. 

Jadąc w stronę Jabłonnej ulicą Warszawską po prawej stronie w był niewielki pawilonik w którym mieścił się sklep zoo-nemo. Łatwo było rozpoznać czy właściciel sklepu jest na miejscu po zaparkowanym i znacznym samochodzie.

A oto właściciel sklepu pan Dariusz Kłusek, który jest z zamiłowania akwarystą.

Z tego sklepu nikt nie wychodził kto miał kłopot i potrzebował porady. Pan Darek dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu potrafi zawsze cos doradzić lub polecić. Jego otwartość wobec klientów nie stawia go w szeregu z typowymi sprzedawcami, ale wśród miłośników zwierząt.

Był to sklep, który miał bardzo duży wybór ryb i roślin akwarystycznych.

Sklep pomimo że był niewielki, jednak oferował bogaty asortyment artykułów dla zwierząt.

 

 

 

 

 

 

W międzyczasie dnia 28.01.2006 roku został otwarty sklep akwarystyczny ZooNemo, w Błękitnym Centrum przy ulicy Piłsudskiego. 

Dzięki dużej powierzchni użytkowej sklep może rozwinąć się zwiększając swoją ofertę o terrarystykę, oraz pełen asortyment artykułów dla zwierząt domowych takich jak psy, koty, gryzonie i ryby.

Dnia 28.01.2006 roku został otwarty nowy sklep akwarystyczny ZooNemo, w Błękitnym Centrum przy ulicy Piłsudskiego. Oczywiście tradycji stało się zadość i aby sklep nie świecił pustkami, a rybki i inne zwierzaki cieszyły się dobrym zdrowiem pan Darek pierwszych gości witał lampką szampana.

Zaraz po otwarciu w sklepie pojawiło się dużo klientów. Jedni oglądali drudzy kupowali, a właściciel jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem udzielając rad i wskazówek.

Jednym z atutów tego sklepu to duży regał z rybami, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Cieszy to że rybki mają urządzone akwaria a nie pływają w pustych zbiornikach jak to jest w większości sklepów.

Ale i współpracownicy mieli pełne ręce roboty. Tradycyjnie już ZOO Nemo, ma bardzo duży wybór ryb i roślin akwarystycznych.

Dla miłośników terrarium sklep również posiada swoją ofertę, a wygrzewające się węże i jaszczurki przyciągają wzrok wielu przechodniów.

Sklep jest drugim obok istniejącego, który pomimo że jest niewielki, jednak nadal funkcjonuje i oferuje bogaty asortyment artykułów dla zwierząt.

 

 

 

 

 

 

Od dnia 26.08.2006r rozpoczyna działalność sklep ZooNemo przy ul. Sobieskiego 6 (róg Piłsudskiego), przeniesiony z ul. Warszawskiej 

Dzień 26.08.06 godzina 9.00, więc otwieramy sklep przeniesiony z ulicy Warszawskiej.

Obsługa w gotowości za ladą, a ręce pełne roboty.

Akwarystyka to nasza domena wiec w naszych akwariach pływa bardzo wiele gatunków ryb, których nie znajdziesz w innych sklepach.

Utrzymanie stałego kontaktu ze stałymi klientami to podstawa działalności naszej placówki.

Dla ptaków mamy duży wybór klatek.

A dla rybek pokarmy z najwyższej półki.

Do sklepu można wejść z naszym czworonożnym przyjacielem i dopasować mu na miejscu obrożę czy też kaganiec lub wybrać smycz dla niego.

U nas możesz zamówienie zgłosić telefonicznie:
22 784 71 90,
22 784 71 96,
kom.:
501 027 275, 
503 900 215.

Przy zakupie towarów powyżej 70 zł dowóz na terenie Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic gratis.

 

 

 

 

 

 

Od dnia 15.05.2014 r. rozpoczyna działalność sklep ZooNemo w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Leśna 2

Naszą specjalnością jest akwarystyka. Posiadamy w sprzedaży ogromny wybór ryb akwariowych słodkowodnych, między innymi: pielęgniczki, skalary, neony, brzanki, mieczyki, pyszczaki i inne.

Naszym klientom oferujemy fachową poradę i przyjazną obsługę. W naszych sklepach możemy zaoferować Państwu karmę, odżywki, preparaty lecznicze, kosmetyki, preparaty witaminowe, zabawki, akcesoria, elementy wyposażenia, terraria.

Akwaria, szeroki wybór grzałek do wody, świetlówek, rośliny akwariowe, elementy wyposażenia.

Dzięki naszemu profesjonalnemu i uczciwemu podejściu sprawiamy , że nasi klienci stają się naszymi przyjaciółmi a nasza współpraca trwa przez lata.

SZEROKA OFERTA ARTYKUŁÓW – oferta naszych sklepów jest tak atrakcyjna i szeroka, że nie koniecznie musisz jechać do Warszawy, każdy asortyment jesteśmy w stanie sprowadzić w bardzo krótkim czasie.

DOSTĘPNE CENY- nasze ceny są o wiele niższe od sklepów o tej samej branży , dla stałych klientów oferujemy rabaty.

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA OBSŁUGI – nasi sprzedawcy to prawdziwi przyjaciele zwierząt można powiedzieć, że pasjonaci, którzy zawsze służą pomocą i radą.

W ofercie również, sprzęt wędkarski

Jesteśmy partnerem w Ogólnopolskim Systemie Zniżek dla Krwiodawców

Razem dla Dawców – www.razemdladawcow.pl

10% dla HDK

Rabat na ryby i rośliny akwariowe, klatki na gryzonie i ptaki + zwierzęta Dodatkowo rabat 10% na akcesoria dla psów i kotów. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.

 

 

 

 

 

 

BLOG