Udostępnij...

105

Za oknem trochę ostatnio „smaży”, my naszym zwierzętom staramy się przez cały rok zapewnić komfortowe warunki. Poniżej znajdziecie trochę preparatów, które Wam jak i Waszym pupilom umilą spacer. A jak już się złapie „niechcianego gościa” to go potraktujcie kleszczołapką.

Preparaty przeciw komarom

Szukacie dobrego środka przeciwko komarom i kleszczom, który będzie bezpieczny dla Was i Waszej rodziny? Oto przedstawiamy produkty firmy Mugga, który robi furorę wśród ludzi pragnących spędzić spokojny wieczór na dworze, BEZ KOMARÓW ?

Produkty dostępne w każdym naszym punkcie, a kolejną dostawa już w poniedziałek ? udanego wypoczynku na świeżym powietrzu z dala od komarów życzy Zoonemo ??

Preparaty przeciw komarom Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki ZooNemo

 

Środek zabezpieczający poduszki psa

Temperatura na zewnątrz nie schodzi poniżej 30 stopni Celsjusza. Musimy też pamiętać, że chodnik nagrzewa się do o wiele większej temperatury! Może to doprowadzić do ciężkich oparzeń poduszeczek Waszego psa! Aby temu zapobiec proponujemy Wam specjalny środek do łapek, który pomoże w ochronie podeszwy psa podczas spaceru ?

Środek zabezpieczający poduszki psa Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki ZooNemo

Narzędzia do bezpieczne usuwanie kleszcza

Co się stanie jeśli Waszego psiaka lub kota ugryzie kleszcz? Pamiętajcie, że mimo stosowania najlepszego preparatu przeciwko tym pasożytów ciągle istnieje ryzyko na ugryzienie.

Zoonemo przypomina! Źle wyciągnięty kleszcz może zostawić główkę w ciele psa lub kota co powoduje ryzyko do powstania nieprzyjemnych skutków!

Jeśli szukacie dobrego produktu służącego bezpiecznemu usuwaniu niechcianego gościa mamy sposób ?Oto znane na rynku kleszczołapki, które dzięki znakomitemu wykonaniu i prostej budowie pomogą Wam w uratowaniu psa i kota ?

Narzędzia do bezpieczne usuwanie kleszcza z Psa Kota Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Uwaga produkt testowany i zaakceptowany w praktyce ?

Gryzaki dla gryzoni

Szukacie naturalnego gryzaka dla swojego gryzonia? ? posiadamy w sprzedaży ręcznie cięte pędy jabłoni, które idealnie sprawdzą się jako zdrowy zamiennik wapienia ?

gryzak dla królika chomika szynszyli świnki morskiej ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki (2)

Zwierzęta i ryby morskie Legionowo, akwarystyka morska

Dostawa ryb morskich z ubiegłego tygodnia ? choć część z nich została już sprzedana lub zarezerwowana to i tak uważamy, że jest się czym chwalić ?
Oczywiście przypominamy, że nasz punkt przy ulicy Sobieskiego 6 specjalizuje się także w doradztwie dotyczącym akwarystyki morskiej ??

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG