Udostępnij...

93

Za oknami coraz cieplej więc czas otworzyć szeroko drzwi i oddychać pełną piersią. Wiosenną aranżacje czas przywrócić.

WIOSNA sklepy zoologiczne ZooNemo

Pamiętacie akwarium ozdobne znajdujące się w Błękitnym Centrum? Nadszedł czas na małe zmiany. Ambystoma mexicanumma nowe lokum.
Sami przyjdźcie i oceńcie 😉

 

Wydarzenia w najbliższych dniach

Kolejna edycja dnia z Farminą włoskim producentem karm bezzbożowych, które posiadają unikalny skład. Tego dnia będziecie mieli okazję zaopatrzyć się w próbki karm, wysłuchać profesjonalnych porad eksperta i zdobyć kupony na promocyjne ceny produktów tej firmy.

CZW., 25 KWI O 10:00

Farmina W Zoonemo Nowy Dwór Mazowiecki

 

Szafki pod akwarium na zamówienie

Nowe zlecenie od klienta. Szafka pod akwarium w niestandardowym wymiarze 150/50/80 cm. Oczywiście jeśli jest taka potrzeba to dostarczamy w cenie 🙂

Nowi mieszkańcy w naszych akwariach

Jak już obiecaliśmy wcześniej mamy okazję przedstawić Wam wyjątkową rybkę. Oto Drobnotka Nadobna, która dostępna w sklepie w  Błękitnym Centrum w Legionowie
Zapraszamy, bo jest co podziwiać.

Drobnotka Nadobna ryby akwariowe Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Środki antykleszczowe dla Psa

Kto nie zaopatrzył się jeszcze w środki zabezpieczające dla waszych zwierzaków? Przedstawiamy Wam Foresto- obrożę działającą nawet do 8 miesięcy, wodoodporną i bezpieczną dla Was i waszych dzieci. Dzięki innowacyjnej metodzie, która nie uwalnia substancji czynnych poza skórę psa . Do zakupienia w naszych punktach sprzedaży znajdujących się w Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim.
Zapraszamy do kontaktu przez aplikacje Messenger 🙂

Pierwszy DZIEŃ WIOSNY!

Z tej okazji rozpoczynamy sezon oczkowy  z tego względu nowa partia wszelkiego rodzaju produktów do pielęgnacji oczek wodnych i pokarmów dla ryb dostępne we wszystkich naszych punktach sprzedaży.

 

Niecodzienne odwiedzin młodych akwarystów

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w sklepie w Błękitnym Centrum małych akwarystów. Po krótkim wykładzie o rybkach i innych zwierzątkach mieszkających pod wodą dzieci wróciły do przedszkola z dawką wiedzy i drobnym upominkiem.

Bardzo miło było gościć małych klientów i zapraszamy częściej! 😉

 

Przypominamy Wam, że mamy w ofercie darmową dostawę w okolice Legionowa przy zakupach powyżej 100 złotych. Obszar obejmuje przede wszystkim Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonna, Chotomów, Nieporęt, Zegrze, Wieliszew i najbliższe okolice. Gdybyście mieli wątpliwości czy możliwa dostawa będzie darmowa piszcie w aplikacji Messenger, lub dzwońcie 🙂 Odpowiadamy szybko i rzetelnie.

darmowa dostawa do klienta akcesoria pokarm dla zwierząt Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Zapraszamy

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG