Udostępnij...

79

Czas na nowości w tym roku ?

Od kilku dni mamy w sprzedaży preparaty do oprysku powierzchni płaskich i ogrodów ?

HARD KILLER® Fly&Mosquito SKUTECZNY I WYDAJNY OPRYSK NA KOMARY, MUCHY, KARALUCHY, MRÓWKI I PLUSKWY

  • bardzo wydajny – na 500 m²
  • bardzo skuteczny – efekt nawet do 2 miesięcy
  • bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

OPIS PRODUKTU

Preparat HARD KILLER® Fly&Mosquito stosuje się do zwalczania owadów latających takich jak: komary (komary tygrysie), muchy oraz owadów biegających i pełzających, takich jak: karaluchyprusakimrówkirybikipluskwy. Produkt polecamy również do zwalczania kleszczy.

ZASTOSOWANIE

Preparat HARD KILLER® Fly&Mosquito może być efektywnie stosowany w celu zwalczania tych szkodników wewnątrz pomieszczeń: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach – w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego – takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych, oraz na zewnątrz pomieszczeń metodą malowania, lub jako roztwór wodny, rozprowadzany pompą ciśnieniową ręczną, bądź atomizerem z napędem silnikowym.

Więcej informacji w punktach sprzedaży sieci sklepów Zoonemo – sklepy Zoologiczne Legionowo ?

 

Czas na promocje ?

Ze względu na zbliżające się terminy niektórych produktów postanowiliśmy je przecenić ?

Zapraszamy do Punktu Zoonemo – sklepy Zoologiczne Legionowo

 

Czas na trochę ukojenia na czas upałów dla naszych psów i kotów ?

Przedstawiamy Wam maty chłodzące, a jako nowość MISKI CHŁODZĄCE, które bez udziału prądu chłodzą wodę na bieżąco do temperatury przynoszącej ukojenie ?

ZAPRASZAMY do sklepów zoologicznych ZOONEMO ?

 

 


Zapraszamy

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ


 

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG