Udostępnij...

62

Ostatnio dużo się dzieje w naszych sklepach zoologicznych w Legionowie i Nowym Dworze Mazowiecki a oto kilka propozycji dla Państwa:

 

Informujemy, że jesteśmy w posiadaniu ZNAKOMITEJ JAKOŚCI posłania dla Waszych psów i kotów w świetnej ?CENIE?. To jedna z tych wielu OKAZJI obok, których nie warto przejść obojętnie ?

posłania dla psów i kotów Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki ZooNemo

Najnowsza dostawa wyselekcjonowanych korzeni do akwarium lub terrarium ??? . Prezentowane okazy do zobaczenia i zakupienia w Nowym Dworze Mazowieckim ???

?Od pewnego czasu przed bramami sklepu w BŁĘKITNYM CENTRUM w Legionowie stoi stoliczek dla naszych młodych klientów ?, coś dla ZWIERZACZKÓW, coś dla WŁAŚCICIELI i coś dla DZIECI! ?

stolik dla dzieci ZooNemo

Jedna z ostatnich aranżacji ? na zamówienie.

zakładanie akwarium Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki ZooNemo

Po określeniu przez klienta miejsca wielkości i rodzaju akwarium, realizujemy prace związane z założeniem zbiornika. Proponujemy atrakcyjne ceny zbiorników, wyposażenia technicznego, ryb i roślin. Udzielamy gwarancji na dostarczony sprzęt. Na terenie Legionowa i okolic transport sprzętu oferujemy bezpłatnie.  Zapewniamy bezpłatny miesięczny serwis każdego założonego zbiornika. Jesteśmy w stanie zapewnić długoterminową opiekę i serwis techniczny nad założonym zbiornikiem w czasookresie potrzebnym do jego egzystencji lub określonym przez klienta jednak bez gwarancji sukcesu.

Zobacz również na Blogu: 

Nowa aranżacje i porządki w zbiornikach klientów ZooNemo

Nowa karma firmy Tropical w żelu w sklepach ZooNemo. Jedno z naszych akwariów, po zakończeniu prac

Efekt końcowy, czyli jak wygląda zakończenie projektu akwarium 500 L ?!

Prezentacja urządzanych przez nas zbiorników. Nowy asortyment dla zwierząt domowych

Urządzanie zbiorników wodnych Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki. Relacja z ostatnich realizacji

ZAPRASZAMY! ? ? ?

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG