Udostępnij...

185

Ostatnio realizujemy trochę projektów w naszej ulubionej dziedzinie, czyli urządzeniu, budowie akwariów od A do Z. Tworzymy te małe i duże arcydzieła z zamiłowaniem, a na zamówienia klienta świadczymy kompleksowe usługi w ich utrzymaniu.

Realizujemy duże projekty – urządzanie akwarium

Kolejne zlecenie … czyżby początek czegoś fajnego?

Realizujemy średnie projekty – urządzanie akwarium

Jeśli się nad tym pochylić to jest w tym duży sens że wszyscy pragną mieć przed okazją jaką są Święta wszystko ładne i dopracowane … dziś przedstawiamy nowo zakupiony w jednym z naszych sklepów domek dla szczęśliwej rybki ? . A jako że prowadzimy usługi kompleksowe akwarium zainstalowaliśmy od początku do końca z naszym pomysłem na aranżacje … dziś po południu wpuszczamy koleżankę i będziemy razem z właścicielem dbali żeby żyły długo i szczęśliwie .

Realizujemy małe projekty – urządzanie akwarium

Jak to mówią najważniejsze żeby klient był zadowolony ? Pokazujemy połączenie natury i koloru w akwarium które stoi w pokoju jednej z najmłodszych klientek Zoonemo …, a wszyscy wiemy że małe dziewczynki lubią kolorowe gadżety .

Tym którym podobają się tego typu dekoracje informujemy, że w sklepach Zoonemo jest ich bardzo duży wybór …, a dla zwolenników naturalnych zbiorników informacja, że w tym akwarium zostały założone dobre świetlówki, pod żwir zastosowano profesjonalne podłoże i mamy zamiar dbać o to żeby wszystko się pięknie rozwijało i zdrowo żyło .

Tak jak widzicie, żaden projekt nie jest dla nas straszny. Jesteśmy wstanie zrealizować prawie każdy projekt akwarium. Czy chcesz postawić swój zbiornik w ścianie, czy w jakimś innym nietypowym miejscu.

Realizujemy kompleksowe świadczenia usług w budowie, urządzaniu, zarybianiu zbiorników wodnych (akwariów). Dla naszych pracowników, jak i właściciela ZooNemo ryby akwariowe są pasją.

Usługi ZooNemo

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG