Udostępnij...

57

Od niedawna dostępna jest u nas nowa karma firmy Tropical w żelu! Coś nowego, co warto wypróbować! O produkcie i jego wyjątkowości dowiecie się w naszych sklepach!

 

TROPICAL GEL FORMULA – NOWA LINIA POKARMÓW

Oferta marki Tropical poszerzyła się o nową linię produktów – Linię Gel Formula, której światowa premiera odbyła się podczas targów Interzoo 2018 w Norymberdze. 

Gel Formula to pokarmy w formie galaretek do samodzielnego przygotowania. Pokarmy Gel Formula przygotujesz szybko, łatwo i – co najważniejsze – sam zdecydujesz, w jaki sposób i w jakiej formie podasz je swoim rybom. Galaretki mają konsystencję zbliżoną do pokarmów naturalnych, dlatego masz pewność, że twoje ryby chętnie go zjedzą. Chcesz, żeby pokarm tonął? Pływał? A może, żeby miał ciekawy kształt? Żaden problem – sam zdecyduj, jaki pokarm przygotujesz!

Nowa karma firmy Tropical w żelu w sklepach ZooNemo

Jeden pokarm, wiele możliwości!

Pokarmy przygotujesz szybko, łatwo i – co najważniejsze – sam zdecydujesz, w jaki sposób i w jakiej formie podasz je swoim rybom. Galaretki mają konsystencję zbliżoną do pokarmów naturalnych, dlatego masz pewność, że twoje ryby chętnie go zjedzą. Chcesz, żeby pokarm tonął? Pływał? A może, żeby miał ciekawy kształt? Żaden problem – sam zdecyduj, jaki pokarm przygotujesz!

Więcej na temat produktu dowiesz się na www.tropical-gelformula.pl

Jeden z wielu wykonanych przez nas zbiorników wodnych

Tak ” niewiele ” a jak zmienia odbiór akwarium … Warto poczekać żeby zobaczyć skończoną pracę 😉 . Bez wykończenia i z obróbką dookoła.

CHCESZ TAKIE AKWARIUM w TWOJEJ FIRMIE lub DOMU ODWIEDŹ NASZE SKLEPY LUB DZWOŃ 😉

Kontakt z nami

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG