Udostępnij...

35

Na bieżący miesiąc oraz początek marca mamy dla Was kilka propozycji. Zapraszamy Was na cykl wydarzeń zorganizowanych przez Nas oraz Naszych partnerów handlowych

 

FARMINA karma dla zwierząt Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

PON., 18 LUT – 19 LUT

Dzień Z Farmina W Zoonemo Błękitne Centrum

 

W tych dniach gościmy w naszym sklepie ??włoską?? firmę Farmina. To już kolejna edycja event-u, która z każdym kolejnym razem cieszy się większym zainteresowaniem ?
Z tej okazji zapraszamy Was do sklepu w Błękitnym Centrum na mnóstwo promocji i fachowego doradztwa. Zapewniamy świetną atmosferę… ?

 

BOZITA karma dla zwierząt Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

PT., 22 LUT – 23 LUT

Szwedzki Weekend W Błękitnym Centrum

 

Wprost ze ??Szwecji?? przyjedzie do nas karma Bozita, która ze względu na BLISKOŚĆ NATURY i UNIKALNOŚĆ produktów cieszy się ogromnym zainteresowaniem?
Fachowe porady dotyczące żywienia zwierząt zapewnione dzięki PROFESJONALIZMOWI jakim obdarzony jest przedstawiciel tej firmy obecny w tych dniach. Tylko na Waszą wyłączność ?

Brit karma dla zwierząt Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

PT., 1 MAR – 2 MAR

Weekend Z Brit

 

Tym razem będziemy gościć ??czeską?? firmę Brit ???
Z pewnością znacie ją z reklam w TV i wielu stron poświęconych zwierzętom.  Firma ta jest znana z świetnej jakości składników w zaskakująco niskiej cenie ?

 

Ponadto zapraszamy do obejrzenia, pogłaskania i zakupu naszych długo usznych pupili…

 

Oto ?Bruno i Mars? króliczki, które przybyły do nas w czwartek??❤️
Przywiązujemy ogromną wagę do zdrowia naszych podopiecznych, a wraz ze współpracującym z nami lekarzem weterynarii dbamy o ich bezpieczeństwo. Szczegółowa kontrola wykazała, że króliczki są w znakomitej formie ? Zatem zapraszamy WAS do naszych sklepów zoologicznych.

króliki miniaturki sklepy zoologiczne ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Mamy dla Was specjalną PROMOCJE. Od teraz do każdej klatki Casita 80 i Casita 100 Kawia Domowa TYLKO za 1 złoty ? Oferta dostępna tylko w punkcie w Nowym Dworze Mazowieckim ?

 

 

Zapraszamy

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG