Udostępnij...

45

Ostatnio trochę byliśmy „zalatani” nie było czasu na świeże informacje na Facebooku i na blogu firmowym. Poniżej w wielkim skrócie informacje ze sklepów zoologicznych ZooNemo w Legionowie oraz Nowym Dworze Mazowieckim

 

Obsługa i serwis akwariów

Obsługa i serwis akwariów Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki ZooNemo

Z wizytą w Salon Urody StylowoFachowo. u Moniki K., by zasiedlić nowych mieszkańców w firmowym akwarium. Rybki po chwili zastanowienia wpłynęły pełne radości, my cieszymy się wraz z nimi. Świadczymy usługi urządzania zbiorników wodnych oraz ich obsługi, serwis.

Urządzanie akwarium. Projekt „jak zagospodarować wnękę w ścianie” Akwarium na zamówienie

Gady i płazy

W sklepie w Nowym Dworze Mazowieckim, wchodzenie w interakcję z nowym podopiecznym młody Pyton królewski ( Python regius ). Nie robimy wyjątków i jak miłość do zwierząt to do wszystkich

Akwarystyka

Teraz coś dla akwarystów szukacie ciekawej i żywej ozdoby do akwarium, która uczyni go jeszcze piękniejszym? Przedstawiamy Wam mchy wszelkiego rodzaju. Do zakupienia we wszystkich punktach Zoonemo.

mchy akwarystyka ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Gdybyście mieli wątpliwości jak można je umieścić tak jak na zdjęciu powyżej, z pewnością nasi specjaliści odpowiedzą na każde Wasze pytanie

Kto jeszcze nie widział Ambystoma mexicanum? 😉 Do obejrzenia w punktach znajdujących się w Błękitnym Centrum i Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejscu otrzymacie wyczerpujące informacje odnośnie jego hodowli oraz różne ciekawostki, które z pewnością Was zainteresują ?

Ambystoma mexicanum akwarystyka zwierzęta ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Ochrona twojego pupila przed kleszczami

Ochrona twojego pupila przed kleszczami ZooNemo Legionowo Nowy Dwór MazowieckiSezon w pełni! 
Zatem przypominamy o konieczności zadbania o bezpieczeństwo Wasze, a także psów i kotów. Posiadamy różnego rodzaju preparaty i obroże anty kleszczowe na każdą kieszeń 🙂 Dodatkowo oferujemy przyrządy służące pozbyciu się nieproszonego gościa, jak również udzielimy pomocy w jego obsłudze.

 

I oczywiście, jak zawsze, możecie znaleźć u nas profesjonalne porady, także w tych tematach.

Sklepy ZooNemo preparaty Mugga na komary kleszcze meszki Legionowo Nowuy Dwór Mazowiecki

Produkty przeciw pchłom i kleszczom, dla zwierząt w sklepach ZooNemo. Nowa dostawa ryb akwariowych do naszych sklepów

Działalność społeczna ZooNemo

Działamy społecznie, jako że lubimy się dzielić nie tylko wiedzą i profesjonalizmem, to również wspieramy akcje charytatywne, byliśmy z wizytą w Oddział Terenowy RCKiK w Nowym Dworze Mazowieckim.

Działalność społeczna ZooNemo

Przypominamy również o zniżkach jakie mamy do zaoferowania dla Honorowych Krwiodawców. zniżka obowiązuje z ważną legitymacją.

Zoonemo przypomina, że WARTO SIĘ DZIELIĆ!

 

Zapraszamy

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG