Udostępnij...

856

Poniżej znajdziecie Państwo trochę istotnych informacji z życia sklepów zoologicznych ZooNemo w Legionowie oraz Nowym Dworze Mazowieckim. Nasze ostatnie realizacje z urządzania zbiornika wodnego dla pyszczaków, wykonane szafki pod akwaria na zamówienie oraz istotne informacje dotyczące funkcjonowania sklepów na najbliższe dni.  

Realizacja dużego projektu – urządzanie akwarium C.D.

Drugie podejście do „kolejnego zlecenia ” … Jako że zbiornik ma blisko 500 L zainstalowaliśmy dwa filtry zewnętrzne plus niezależne napowietrzanie w tym akwarium będą pływały moje ulubione „pyszczaki” filtracji i napowietrzania nigdy za dużo ? . Skały piękne i koniecznie akcent zieleni w postaci ” vallisneria gigantea ” jeszcze tylko dopełnić wodę i wpuścić piękne kolorowe pielęgnice z jeziora Malawi … ale to jeszcze kilka dni. Pośpiech nie wskazany a cierpliwość jest cnotą.

Nasz szafki pod akwaria – ostatnie realizacje

Jeśli obejrzycie zdjęcia i opisy pod nimi to zauważycie że jesteśmy w stanie wykonać ” prawie ” wszystkie rodzaje szafek pod akwaria . Jak widać różne wzory , wymiary i kolorystyka . Są to zlecenia które niedawno zostały nam zlecone i które wykonywaliśmy średnio w ciągu tygodnia roboczego .

Inwentaryzacja w sklepach zoologicznych ZooNemo – Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki

Chcielibyśmy poinformować Was, że od dnia dzisiejszego w naszym punkcie przy ulicy Sobieskiego 6 w Legionowie rozpoczyna się inwentaryzacja ☺️ potrwa ona do końca roku. Wraz z jej końcem tj. 02.01.2018r. Rozpoczynamy inwentaryzacje w naszych pozostałych 2 punktach w Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim ☺️ potrwa ona około 3-4 dni.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia ?????

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG