33
[Głosów: 2   Average: 5/5]

Jutro tj 17.02 obchodzimy Światowy Dzień Kota. Jest to święto obchodzone corocznie mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, a także uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los.

 

Z tej okazji proponujemy 5% upustu na wszystkie karmy suche i mokre dla kotków małych i dużych ? …. A 10% upustu na wszystkie akcesoria – kuwety … zabawki …miski i wszystko to co potrzebne bardzo bardzo i trochę mniej ( ale sprawi trochę radości zwierzątku i właścicielowi ) ?

Wyposażenie i pokarm dla kotów i psów

Promocja na karmy dla kotów marki Bozita

W Dniach 17-19.02 na karmy marki Bozita 400g proponujemy Specjalną Ofertę … kupując jedno opakowanie w regularnej cenie drugie opakowanie otrzymacie Państwo  GRATIS ( tu niestety promocje się nie łączą ) . Ale oferta jest Super ? . Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty ….

 

Więcej o karmach Bozita

W Dniach 17-19.02 Na karmy marki Bozita proponujemy 400g proponujemy Specjalną ofertę … kupując jedno opakowanie w regularnej cenie drugie opakowanie otrzymacie Państwo -GRATIS ( tu niestety promocje się nie łączą ) . Ale oferta jest Super 😉 . Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty ….

Opublikowany przez Zoonemo – sklepy Zoologiczne Legionowo Piątek, 16 lutego 2018

Towar dowozimy bezpłatnie! ZOBACZ

To może Ci się spodobać

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da ;)
BLOG