Udostępnij...

47

? Wraz z firmą Tropical organizujemy program lojalnościowy, podczas którego do zdobycia jest książka „Psi Geniusz” ? za każde 50 złotych przeznaczonych na zakup produktów marki Tropidog otrzymacie jedną naklejkę.

Psi Geniusz program lojalnościowy ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Za uzbieranie 5 naklejek przysługuje nagroda ?

Do zobaczenia w ZooNemo ? ??

produkty firmy TropiDog Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Co pisze o sobie firma Tropidog

Jesteśmy polską firmą rodzinną, nasze produkty obecne są na rynku od 2011 roku. Kochamy zwierzęta, opiekujemy się nimi i dbamy o ich zdrowie, nie tylko podczas codziennej pracy, ale również później, wracając do naszych domów.

“The power of nature in everyday feeding”

Moc skarbów z natury w codziennym żywieniu to nasz klucz do zdrowego i mądrego karmienia czworonogów. Na co dzień pracujemy nad tym, aby nasze karmy były pełne zdrowych, naturalnych składników z kolorowych ogrodów, pachnących łąk, mórz i sielskich farm. Starannie wybieramy dostawców, którzy zapewniają nam regularne dostawy najlepszej jakości, świeżych, aromatycznych składników ze swoich upraw. Merdanie ogonem i radosne, pełne miłości spojrzenie to jest to! Właśnie dlatego stosujemy zdrowe dodatki, takie jak kwasy omega-3 i omega-6, jadalne morskie wodorosty kelp, spirulinę, beta-glukan. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej trosce o zdrowie i dobrą kondycję czworonogów, psiaki będą szczęśliwsze, zadbane i skore do zabawy.


Produkty Tropidog >


 

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG