Udostępnij...

432

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych sklepów zoologicznych w Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim. Dużo promocji i nowości znajdziecie w każdym zakamarku naszych sklepów…

 

Poznajcie rybkę z rodziny pielęgnicowatych.

Paletka dyskowiec ryby akwariowe Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Oto Paletka dyskowiec ?? Przy odpowiednich warunkach jest w stanie nacieszyć dzięki swoim wyjątkowym barwom Wasze oczy i wzbudzać pełen podziw wśród Waszych gości ?
Sami możecie przekonać się o jej wyjątkowości odwiedzając nasze sklepy przy ulicy Sobieskiego 6 i w Nowym Dworze Mazowieckim ?

 

Żabki i ich nowe lokum

żabka Karlik sklepy zoologiczne ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Kto już był u nas w Błękitnym Centrum ten wie, że nastąpiły pewne zmiany! Oczywiście staramy się zmieniać na lepsze, dlatego żabki też zyskały nowe lokum ?
Oto żabka Karlik, która została uchwycona podczas posiłku ?.

 

Akwarystyka morska

Ślimak Turbo ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

W nawiązaniu do naszego sklepu przy ulicy Sobieskiego 6, który to specjalizuje się między innymi w akwarystyce morskiej pokazujemy kolejnego gościa który dba o czyste szyby ?
Oto Ślimak Turbo (nie, to nie żart- on się tak nazywa naprawdę) ?coraz częściej pokazuje się nam i klientom ?

 

Akwaria na zamówienie, urządzanie zbiorników wodnych

Pamiętacie wcześniejszy wpis „Urządzanie akwarium. Projekt „jak zagospodarować wnękę w ścianie?” Akwarium na zamówienie„,

Urządzanie akwarium. Projekt „jak zagospodarować wnękę w ścianie” Akwarium na zamówienie

z lekkim opóźnieniem, ale pokazujemy efekt końcowy wcześniej pokazywanej aranżacji ? Na ten czas praca zakończona, lecz będziemy jeszcze z przyjemnością podpowiadać właścicielom jak się obchodzić z akwarium ?

 

Cała gama roślin do akwarium

rośliny akwariowe Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

?Szukacie roślin do Waszego akwarium najwyższej jakości? Oto jeden z trzech zbiorników jakie posiadamy w punkcie znajdującym się w Błękitnym Centrum ?

Szeroka gama roślin tylko od zaufanych dostawców ??

 

?Czas na PROMOCJĘ!?

Ze względu na to, że data do spożycia zbliża się mu końcowi mamy dla Was ekstra ofertę ? od dziś karma Acana dostępna jest w promocyjnych cenach w punkcie na Błękitnym Centrum ?

Nadchodzące wydarzenia

Kolejna edycja dni z Farmina Polska ? kolejna okazja do zdobycia próbek karm, profesjonalnych porad i mnóstwa dobrego humoru ? do zobaczenia w Błękitnym Centrum.

KWI16

Dni z Farmina Polska 2 Błękitnym Centrum

16 kwi – 17 kwi ·

KWI25

Farmina W ZooNemo Nowy Dwór Mazowiecki

Czw. 10:00 · Zoonemo – sklepy Zoologiczny

 

Dzień Chomika

dzień chomika w sklepach ZooNemo Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

Kto pamięta, że 12 kwietnia przypada  Międzynarodowy Dzień Chomika? ?

My pamiętamy i z przyjemnością informujemy, że jutro w tym wyjątkowym dniu wybrane klatki, pokarmy i akcesoria dla chomików -10% ???

Niedziela handlowa w naszych sklepach

Święta coraz bliżej, więc ogłaszamy najbliższą niedzielę HANDLOWĄ! 😀 W tym dniu otwarte będą punkty w Błękitnym Centrum i Nowym Dworze Mazowieckim od 10.00 do 15.00 😉

W razie pytań zapraszamy do kontaktu ?

To może Ci się spodobać


Udostępnij...
BLOG