logo decor
grafika

Rodzaj pokarmu
Pojemność
Sera Bio granulat

Podstawowy pokarm dla ryb w oczkach wodnych. Pokarm w postaci pływających po powierzchni wody pałeczek jest chętnie przyjmowany przez duże i średnie ryby. Zbilansowany skład zapewnia wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego rozwoju ryb.


1000 ml


10 l

Sera Mix royal

Różnorodny pokarm dla ryb w oczkach wodnych. Pokarm w postaci pływających po powierzchni wody pałeczek jest chetnie przyjmowany przez duże i średnie ryby. Zbilansowany skład zapewnia wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego rozwoju ryb.

1000 ml


Sera Koi royal

Pokarm w postaci pływającego po powierzchni wody granulatu jest chętnie przyjmowany przez duże i średnie ryby.

1000 ml


Sera Koi color

Pokarm w postaci pływającego po powierzchni wody granulatu wspomagający wybarwianie się ryb w oczkach wodnych.

1000 ml
Sera Sotr Perlets

Pokarm dla jesiotrów1000 ml
Tetra Pond Power Disc

Wysokoenergetyczny pokarm dla wszystkich ryb stawowych
Zawiera opatentowaną formułę BioActive
Zawiera 3 razy więcej substancji odżywczych niż tradycyjne pokarmy
Wytwarzany jest w specjalnej technologii, która dzięki niskim temperaturom w procesie produkcji chroni witaminy i substancje odżywcze, zachowując je w formie dostępnej dla ryb. Dzięki temu ryby otrzymują większą dawkę energii, rosną lepiej, są bardziej aktywne i odporne, a ich ubarwienie nabiera intensywnych kolorów.

500 mlTetra Pond Gold Menu

Wysokoenergetyczny pokarm dla złotych rybek z dodatkiem spiruliny
1000 ml
Tetra Pond Colour Stick

Pełnowartościowy, kompletny pokarm w postaci pływających po powierzchni wody pałeczek, przeznaczony dla ryb stawowych. Dzięki zawartości naturalnych substancji poprawiających intensywność ubarwienia pokarm zapewnia piękne barwy u ryb stawowych. Zawiera wysoką ilość niezbędnych dla ryb zimnowodnych białek. Posiada wszystkie niezbędne dla życia składniki odżywcze, surowce wypełniające i budulcowe, witaminy i mikroelementy. Sprzyja zdrowiu, prawidłowemu rozwojowi i witalności ryb. Specjalna struktura pałeczek sprawia, że nie kruszą się, nie toną i nie brudzą wody. Zawiera multiwitaminy i stabilizowaną witaminę C.
3 l
Tetra Pond Koi Stick - pokarm podstawowy dla karpi koi

Zawiera opatentowaną formułę BioActive Pełnowartościowy, kompletny pokarm w postaci pływających po powierzchni wody pałeczek, przeznaczony dla ozdobnych karpi koi w stawie ogrodowym Jego skład został specjalnie dostosowany do wymagań żywieniowych koi. Sprzyja zdrowiu, witalności i prawidłowemu rozwojowi ryb Zawiera wszystkie niezbędne dla życia składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy Nie powoduje zmętnienia wody Zawarte w pokarmie naturalne substancje barwnikowe wzmacniają intensywność ubarwienia ryb
10 l
TetraPond Sticks - pokarm dla ryb stawowych

Pokarm podstawowy w postaci pływających po powierzchni wody pałeczek, przeznaczony dla wszystkich ryb w stawie ogrodowym. Zawiera wszystkie niezbędne dla życia składniki odżywcze, substancje wypełniające i budulcowe, witaminy i mikroelementy. Pałeczki pokarmu unoszą się na powierzchni wody i są dostosowane do specjalnych warunków stawu ogrodowego tzn. nie toną i nie rozkruszają się. Są wyjątkowo smaczne i bardzo chętnie spożywane przez ryby stawowe. Nie powodują zmętnienia wody. Zawiera multiwitaminy i stabilizowaną witaminę C, która wzmacnia mechanizmy obronne ryb.
10 l
Tropical Pond Mix

Pływający, wybarwiający pokarm dla ryb zimnowodnych hodowanych w stawkach ogrodowych. Uniwersalna mieszanka dostosowana do potrzeb różnych gatunków ryb, żerujących we wszystkich partiach wody w zbiorniku - od powierzchni aż do dna. Optymalnie zbilansowany poziom podstawowych i uzupełniających składników odżywczych gwarantuje zdrowy i prawidłowy rozwój ryb. Zawiera pełny, bogaty zestaw soli mineralnych, witamin i mikroelementów dzięki zwiększonej ilości błonnika i chityny naturalnie reguluje przebieg procesów trawienia i przemiany materii, zapobiega otłuszczaniu się narządów wewnętrznych. Pokarm ma bardzo dobre właściwości smakowe i zapachowe jest więc chętnie zjadany. Przeznaczony do codziennego karmienia od wczesnej wiosny do pó�nej jesieni. Podawany w odpowiednich ilościach nie powoduje zmętnienia wody.

1000 ml

POND PELLET STURGEON SIZE LARGE
tonący granulat dla ryb jesiotrowatych


Specjalny, pełnoporcjowy, granulowany tonący pokarm dla dużych ryb jesiotrowatych (Acipenseridae) o długości od 40 cm. Ten optymalnie zbilansowany pokarm w pełni pokrywa zapotrzebowanie na energię metaboliczną.

1000 ml


Jesiotr - tonący
Pokarm dla ryb ozdobnych5 l


3 l
Mini Mix
Pokarm dla ryb ozdobnych

3 l

PREPARATY


>
Rodzaj preparatu
Pojemność


AlgoFin

Środek skutecznie zwalczający prawie wszystkie rodzaje glonów w stawie ogrodowym.
Nadaje się również do zwalczania sinic (cyjanobakterii), osadzających się glonów oraz rzęsy wodnej. Dzięki czynnym substancjom zwalczającym glony ma szerokie spektrum działania.
Stosowany zgodnie z instrukcją jest nieszkodliwy dla ryb i roślin wodnych. Jest wyjątkowo skuteczny. dawkowanie 50ml na 1000l wody. Uzupełniać co 4-6 tygodni połową dawki.


500 ml


250 ml


AlgoRem

Środek w postaci zawiesiny zapewnia szybkie i pewne oczyszczenie wody z glonów planktonowych ( zielonej wody ) i zmętnień.
Składniki AlgoRem - uwiążą unoszące się glony i inne drobiny w biologicznie redukowalne płatki, które zbijają się ze sobą i wypływają chwilowo na powierzchnię wody w postaci spienionej zawiesiny. W tym momencie należy je wyłowić przy pomocy siatki np. firmy Tetra. Tym samym z wody usuwane są nadmiary substancji odżywczych co zapobiega dalszemu rozwojowi glonów.
Dawkowanie - 50ml/1000L wody.
Poleca się stosowanie środka w godz. rannych (lepsze działanie ze względu na spadek pH/KH w nocy).


500 ml


250 ml


Aqua Safe

Środek w postaci płynnej, ekologicznie uzdatniający wodę przeznaczoną do stawu ogrodowego. Niezbędny przy zakładaniu stawu ogrodowego, po okresie długotrwałych opadów deszczu, przy każdej podmianie wody, wiąże w sposób pewny i długotrwały metale ciężkie szkodliwe dla ryb, neutralizuje chlor, dzięki zawartości koloidów tworzy warstwę ochronną dla błon śluzowych ryb, zawiera działającą antystresowo grupę witamin B.


500 ml


250 ml

Media Fin

Uniwersalnie działający, płynny preparat leczniczy do zwalczania i zapobiegania chorobom ryb w stawie ogrodowym. Skuteczny w leczeniu infekcji bakteryjnych i pasożytniczych, grzybic, martwicy płetw i ran zewnętrznych. Ma bardzo szerokie spektrum działania i jest skuteczny w leczeniu prawie wszystkich chorób ryb stawowych. Można go również używać jako środek dezynfekcyjny. Przy stosowaniu zgodnym z instrukcją jest nieszkodliwy dla ryb, roślin i innych organizmów żyjących w wodzie.
Dawkowanie - 50ml na 1000l wody. Po 4 tygodniach dawkę powtórzyć. Zapobiegawczo dawkujemy co 4-6 tygodni.


500 ml


250 ml

Algo Szutz

Płynny środek pielęgnacyjny, oparty na naturalnych surowcach( torf i słoma jęczmienna ), służący zapobieganiu rozwojowi glonów w stawie ogrodowym przez długi okres czasu. Składa się wyłącznie z naturalnych, najwyższych jakościowo surowców. Dzięki zwartości torfu, woda stawowa zostaje wzbogacona w wartościowe surowce humusowe i kwasy garbnikowe. Sprzyja utrzymaniu optymalnej równowagi biologicznej w stawie.
Dawkowanie - 50ml preparatu na 1000l wody.
Preparat stosować regularnie, co 4 tygodnie.
250 ml

Planta Min

Preparat wspomagający wzrost roślin w oczku wodnym. Poprzez swoje działanie wpływa na kolory roślin, nadając im piękne barwy. Zawiera żelazo oraz inne pierwiastki śladowe, wpływając na zdrowy rozwój roślin w oczku. Wchłaniany jest poprzez łodygi i liście, zapewniając im soczyste kolory. Idealny dla roślin podwodnych jaki i pływających. Ogranicza wzrost glonów, nie zawiera fosforanów i azotanów
250 ml

Algo Stop

Środek pielęgnacyjny w postaci kapsułek, chroniący w łagodny sposób staw ogrodowy przed substancjami szkodliwymi pochodzenia organicznego, zmętnieniem wody i nieprzyjemnym zapachem. Jego obecność w stawie hamuje rozwój glonów. Może być stosowany przez cały sezon, ale szczególnie poleca się go stosować na wiosnę. Dawkowanie: co 2 tygodnie jedną kapsułkę na 250 l wody. Zaleca się rozpuszczenie tabletek w wodzie i wlanie do stawu. Opakowanie wystarcza na 2000 -3000 litrów.
12 tabletek

Aqua Clean

Środek w postaci proszku do klarowania wody w stawie ogrodowym. Eliminuje nieprzyjemny zapach, zapewnia czystą i przezroczystą wodę. Usuwa organiczne i mineralne zanieczyszczenia wody, tworzy korzystne ekologicznie warunki wodne. Wzmacnia i przyspiesza działanie preparatu TeraPond AlgoRem. Zawiera pełnowartościowe składniki mineralne i organiczne koloidy, które wiążą zanieczyszczenia pochodzenia biologicznego. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując go łącznie z preparatem TeraPond AquaProtect.
Dawkowanie: 50 ml na 1000 l wody w stawie
300 ml


Aquacid

Preparat zawiera mieszankę kwasów mineralnych.
Obniża odczyn i twardość węglanową - 10 ml o 300 l x °n, tzn.10 ml preparatu obniża twardość węglanową
o około 1 °n w 300 l wody.
500 ml


Antyglon

Preparat do zwalczania glonów w akwariach i ozdobnych oczkach wodnych.
500 ml


FMC

Preparat o szerokim działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwpleśniowymi i przeciw pasożytom jednokomórkowym.
Polecany w leczeniu wielu chorób oraz w kwarantannie.
500 ml

FILTUS - NITRA Bio
Wysoko porowaty materiał filtracyjny Idealne miejsce do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych Usuwa azotany i azotyny (idealny w przerybionych zbiornikach) Hamuje wzrost glonów Wkład należy umieścić wewnątrz komory filtra, w końcowej fazie filtracji tak aby przepływająca przez wkład woda była już wstępnie oczyszczona mechanicznie co znacznie wpłynie na wydajność materiału filtrującego i zapobiegnie zapychaniu się mikro porów, które są siedliskiem dla pożytecznych bakterii.
Opakowanie: 10 litrów wystarcza na 8000 litrów wody.
10 l

Copyright @ 2006  - kocan